League of Stickman Free- Arena PVP

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100 MB
  • Sürüm 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici DreamSky
League of Stickman Free, muhteşem dövüş sahnelerine sahip olan heyecan verici bir mobil oyundur.

Yılın en heyecan verici aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan League of Stickman mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Sınıfının en iyi dövüş özelliklerine sahip olması sebebiyle oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran League of Stickman Free oyununda kendi dövüş stratejiniz doğrultusunda başarıya doğru adım adım ilerleyin.

Düşmanı yerle bir edin, onları yok etmek için çeşitli savaş stratejileri kullanmaktan geri kalmayın. Çift vuruş, havaya yükselme ve ölümcül kombo gibi özelliklerle heyecan verici deneyimi yaşayabilirsiniz. Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından biri ile karşı karşıyasınız. Daha çok kahramanın kilidini açıp ekibine daha çok kahraman ekleyebilirsiniz. 

Daha çok adam  demek daha çok başarı demektir. Bu sebeple dövüş ekibinizi genişletmek için kilitleri açın. Yüksek kaliteli grafikler ile geliştirilmiş olması oyunu daha da bir oynanır hale getirmiştir. Oyuncular League of Stickman Free mobil oyununda hiç yaşamadıkları dövüş deneyimini yaşayacaklar.

Kendi dövüş tekniğiniz ile düşmanlarınızı yok etmek hiç de zor değil. Bunu başarabilirsiniz. Düşmanlarınızı döverek yok edebilirsiniz. Kahramanlar arasında özgürce geçiş yaparak her bir kahramanın dört farklı yeteneğinde ustalaşmaktan geri kalmayın. 

League of Stickman Free- Arena PVP indir